Dzisiaj w Atlas Arenie rozpoczęły się targi Natura food and Be Eco! Potrwają cały weekend!

2021-09-17 16:50
Natura Food and Be Eco
Autor: nwolniewicz

​Ponad 150 wystawców, warsztaty i nowości na rynku. Dzisiaj w łódzkiej Atlas Arenie rozpoczęły się targi Natura food and Be eco, które potrwają przez cały weekeend. Na miejscu można spróbować regionalnych produktów, a także dowiedzieć się jak nie marnować żywności.

Jak nie marnować żywności? Czy słodycze mogą być zdrowe?Wszyscy ciekawi mogą się o tym przekonać od dziś na targach Natura Food and be eco w łódzkiej Atlas Arena.

- Do niedzieli można zapoznać się z produktami od ponad 150 wystawców — mówi Karol Sakosik z Atlas Areny. - Przez cały weekend można próbować nowości, a także wziąć udział w warsztatach — dodaje.

- Na rynku pojawiły się ekologiczne sery z nietypowymi dodatkami — opowiada Marek Boch producent. - Staramy się, aby wszystkie produkty były ekologiczne i naturalne — dodaje.

Wszystkie informacje dostępne są na stronie www.naturafood.pl​

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE