dawid

i

Autor: Kinga Baryga

Młody miłośnik zwierząt oferuje pomoc przy wyprowadzaniu psów. Chłopiec zbiera na kolonie

2023-02-21 14:57

Dawid Wawrzykowski to 10-letni miłośnik zwierząt, który chcąc zarobić na swoje pierwsze kolonie, zdecydował się wyprowadzać psy na spacer. Ceny zaczynają się od 3 złotych, a radość ucznia ze spełnienia marzenia z pewnością będzie bezcenna.

Dawid zbiera na swoje pierwsze kolonie

Dawid Wawrzykowski chcąc sam zarobić na swoje pierwsze kolonie, zamieścił w internecie wyjątkowe ogłoszenie. 10-latek zaoferował pomoc w wyprowadzaniu psów lub ich karmieniu, gdy właściciele nie mogą lub nie mają czasu. Chłopiec nie ukrywa, że taki wyjazd jest jego ogromnym marzeniem. A jako, że jest wielkim miłośnikiem czworonogów, może połączyć przyjemne z pożytecznym.

"Są to kolonie pływania, bo bardzo lubię pływać. Nauczyłem się chodząc z bratem na Stawy Jana. A na takich koloniach nigdy nie byłem" - wyjaśnia Dawid w rozmowie z Kingą Barygą z Eski Łódź.

Pierwsi chętni już są

Do tej pory do Dawida zadzwoniło już kilka osób, które gotowe były powierzyć mu swojego psa. Ostatnio chłopiec wziął na swoje barki spacerowanie z malutkim białym Heniem. Ale nie ukrywa, że liczy, że chętnych będzie jeszcze więcej.

Spacer 10-minutowy kosztuje zaledwie 3 zł, 20 minutowy- 5zł, 30 minutowy- 7 zł, a godzinny 10 złotych.

By umówić się z Dawidem na spacer, wystarczy zadzwonić do jego mamy pod numer: 798-525-925.

Dawid oferuje pomoc przy wyprowadzaniu psów. Chłopiec zbiera na kolonie

i

Autor: Kinga Baryga

Te znane osoby pochodzą z Łodzi. Zobacz, kto urodził się w naszym mieście!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE