Częściowo otwarta druga nitka al. Rydza-Śmigłego

2021-09-29 12:27
przejezdna druga nitka na al. Rydza-Śmigłego
Autor: GM

Wreszcie przejezdna. Aleja Rydza Śmigłego na odcinku od Milionowej do skrzyżowania Marszałków oddana dla kierowców na obydwu nitkach: wschodniej i zachodniej. Ruch odbywa się płynniej.

Kierowcy odczuli zmianę na lepsze. - Oddanie tej drugiej nitki trochę odciąży ruch na al. Rydza-Śmigłego. Z pewnością udrożni. Najważniejszą sprawą było otwarcie skrzyżowania Milionowa-Rydza, bo ono tak naprawdę generowało te wielkie korki na Przybyszewskiego/Tatrzańska i Przybyszewskiego/Rydza.

Jadąc al. Rydza-Śmigłego, bez zmian poruszać się będziemy pomiędzy ulicami Przybyszewskiego a Milionową. Od Milionowej ruch odbywa się obiema jezdniami – informuje Tomasz Andrzejewski z Zarządu Dróg i Transportu. - Na nową jezdnię kierowcy wjadą na skrzyżowaniu z ul. Milionową. Przeniesione zostaną również przystanki autobusów kursujących w kierunku Dołów i Widzewa.

Cała aleja Rydza-Śmigłego ma być oddana pod koniec października.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE