23-latek zatrzymany przez policję. Narkotyki trzymał... w lodówce

2023-01-04 11:50
Przechowywał narkotyki w lodówce
Autor: Policja Łódź

Policja podczas podczas służby zauważyła kierowcę Volkswagena, który złamał przepis drogowy, tłumacząc, że chciał pojechać na skróty. Funkcjonariusze postanowili to zweryfikować. W domu znaleźli jednak znaczną ilość narkotyków, którą mężczyzna... ukrywał w lodówce. Teraz grozi mu 10 lat więzienia.

23-latek złamał przepisy drogowe

Sytuacja miała miejsce 30 grudnia 2022 roku po godzinie 17.00. Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi na Kilińskiego zauważyli kierowce Volkswagena, który zignorował znak nakazu skrętu. Mężczyznę zatrzymano. 23-latek tłumaczył, że łamiąc przepisy ruchu drogowego chciał jedynie skrócić swoją drogę do domu.

Policja chciała zweryfikować zeznania mężczyzny. W domu znaleziono duże ilości narkotyków

Policjanci postanowili to zweryfikować zeznania 23-latka. Mężczyzna wskazał i wpuścił policjantów do jego miejsca zamieszkania. Na stole funkcjonariusze zobaczyli woreczki z narkotykami. Następnie przeszukali pozostałe części mieszkania. W lodówce znajdowały się niedozwolone substancje. Łącznie policjanci przejęli prawie 60 gramów marihuany, ponad 100 gramów mefedronu oraz ponad 110 gramów substancji psychotropowych i 0,72 grama LSD.

Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia

Po zebraniu wszelkich dowodów 23-latkowi przedstawiono zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Za takie przestępstwo grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Nowe wzory legitymacji policyjnych

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE