Zwycięską passę kontynuują koszykarze Rycerzy Rydzyna. Ocena za mecz najwyższa!

2021-01-25 12:01

W minionej kolejce Rycerze grali we Wrocławiu i zdali ten egzamin na szóstkę.

Roben Gimbasket grał ostatnio dobrze, co nie dawało wcale pewności, że wyjazd Rycerzy okaże się sukcesem. Goście z powiatu leszczyńskiego rozpoczęli jednak ten mecz bardzo dobrze, narzucając swój styl gry. Po 10 minutach prowadzili 31:20. Nasza drużyna nie zatrzymywała się i po przerwie odskoczyła już na 20 „oczek” (43:63). Rycerze byli dobrze tego dnia dysponowani jeśli chodzi o rzuty z dystansu, oddając 14 celnych prób za 3 punkty. Ostatecznie wygrali to spotkania bardzo pewnie 81:100, a aż pięciu graczy zakończyło spotkanie z dwucyfrowym wynikiem.

Punkty dla Rycerzy zdobywali: Rostalski 18 (3x3), M.Bręk 17 (2x3), Krówczyński 16 (2x3), Chanas 15 (2x3), D.Bręk 13 (3x3), Samolak 7 (1x3), Milczyński 6, Świerczyk 3 (1x3), Domagała 3, Łukanus 2, Kin 0, Nawrocki 0.