Zespół GI Malepszy Futsal Leszno odrobił zaległości w Futsal Ekstraklasie

2020-10-01 8:26

W środę (30.09) wybrał się na derby do Pniew, gdzie wywalczył cenny punkt.

Cenny, tym bardziej, że to przeciwnik miał dużo więcej z gry i dużo więcej okazji. Pierwsza część w wykonaniu gości była przeciętna. Zespół Tomasza Trznadela mógł się cieszyć z tego, że stracił tylko jedną bramkę. Stało się to w 7 minucie meczu, kiedy do siatki trafił niezawodny Kostecki.

Kolejne bramki dla gospodarzy wydawały się być kwestią czasu. Bramka Noela Charriera była jednak jak zaczarowana. Goście tylko raz stworzyli dogodną sytuację do przerwy, ale Niedźwiedzki jej nie wykorzystał.

Po przerwie Red Dragons znów miał okazje ku temu, by podwyższyć. Udało się za którymś razem, a tym szczęśliwcem był Hoły.

Finisz tego meczu należał do gości, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Bramki Niedźwiedzkiego oraz Piotra Pietruszko dały z trudem wyszarpany remis zespołowi GI Malepszy Futsal Leszno 2:2.

YouTuberów czy naukowców - kogo lepiej znamy?