futsal

i

Autor: Daniel Nowak

Z AZS UŚ Katowice o ligowe punkty. Dzisiaj (01.02), w zaległym meczu FOGO Futsal Ekstraklasy, GI Malepszy Arth Soft Leszno spróbuje w końcu wygrać na swoim parkiecie

2023-02-01 11:09

Naszym futsalistom gra w swojej hali idzie jak po grudzie. Ligowe punkty zdobywają na wyjazdach, u siebie grają słabo. Dzisiaj będzie dobra okazja do przełamania tej niemocy. Zagramy z zespołem walczącym o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

GI Malepszy Arth Soft Leszno zagra z AZS UŚ Katowice w zaległym meczu FOGO Futsal Ekstraklasy

Zespół z Katowic jest beniaminkiem tegorocznych rozgrywek, do których wrócił po rocznej grze na pierwszoligowym froncie. Po 17 rozegranych spotkania zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową wyprzedzając 14. Red Devils Chojnice lepszym stosunkiem bramek. 12. zdobytych do tej pory punktów to efekt trzech zwycięstw i trzech remisów. Każde kolejne zwycięstwo przybliża katowiczan to utrzymania w lidze.

Leszczynianie są faworytem meczu z AZS UŚ Katowice. 

W zespole GI Malepszy Arth Soft Leszno po kolejnym dobrym meczu atmosfera jest coraz lepsza. Cieszy dobra postawa w meczu w Wilanowie Kacpra Kędry, ale też pozostali zawodnicy nie odpuszczali i do końca walczyli o wynik. Niestety okupiliśmy to aż trzema żółtymi kartkami. Szczególnie martwi czwarta kara Yvaaldo i konieczność absencji w środowym pojedynku.

By myśleć o utrzymaniu czwartego miejsca na koniec rundy zasadniczej, takich meczów jak ten najbliższy nie możemy przegrywać

Niestety przegrywanie w meczach u siebie leszczynianom weszło w krew. Na domowe zwycięstwo kibice w Poniecu czekają aż od 4. kolejki i meczu 24.09.2022 z AZS UW. Dzisiaj liczy się tylko zwycięstwo.

O której rozpocznie się mecz? Ile kosztują bilety?

Mecz rozpocznie się w środę (01.02) o godzinie 18. W Poniecu bilety na mecze sprzedawane są bezpośrednio przed meczem w kasie Hali  i pozostają w cenie 15 zł dla osób dorosłych. Ulgowe nadal za 0 zł dla dzieci i młodzieży do lat 18 oraz emerytów powyżej 65 roku za okazaniem ważnej legitymacji lub dokumentu z numerem PESEL.

Mirosław Okniński przed galą FAME MMA 17. Ferrari trenuje! "Jestem w szoku"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE