To nie szczepionki tylko niesprawdzone preparaty. W sobotę w Lesznie odbył się protest przeciwko przymusowi szczepień i segregacji sanitarnej [ZDJĘCIA/WIDEO]

2022-01-22 17:54
Protest przeciwko segregacji sanitarnej w Lesznie
Autor: TS Protest przeciwko segregacji sanitarnej w Lesznie

Ponad sto osób zebrało się pod Galeria Leszno i przemaszerowało pod stadion, pod podświetlony napis "WOLNOŚĆ"

 Protest był spontaniczny. Pod Galerią Leszno skrzyknęli się członkowie grupy fejsbukowej i ich znajomi. Przynieśli ze sobą flagi Polski, transparenty i grafiki. Na niektórych były przekreślone strzykawki. Na miejscu pojawiło się kilka radiowozów policji. Mundurowi apelowali, by protest odbył się spokojnie. Tak też było. Ponad 100 osób, która zebrała się o godzinie 17:00 pod galerią wysłuchali kilku nagranych przemówień polityków puszczanych z ustawionego obok samochodu. Czas by się wszyscy obudzili - mówili protestujący:

Jesteśmy tu protestować przeciwko segregacji sanitarnej. To oddolna inicjatywa mieszkańców Leszna. Nie chcemy być zmuszani do przyjmowania preparatów, za które nikt nie bierze odpowiedzialności - mówił jeden z protestujących.

Ja przyszłam walczyć o wolność. Wszyscy musimy się obudzić. To co się dzieje nie prowadzi do niczego dobrego. 

Mnie denerwuje na przykład coś takiego, gdy widzę w lokalu jeden stolik dla zaszczepionych, obok zaraz stolik dla niezaszczepionych. O co tu chodzi? Wszyscy się mieszają razem, wirusy są przecież wszędzie - mówi starsza pni, babcie 2 wnucząt.

To nie są szczepionki, tylko preparaty genetyczne, które będą modyfikować nasz organizm - dodaje inna protestująca.

Takie protesty w Lesznie będą odbywać się częściej. Chcemy je organizować cyklicznie i będzie nas za każdym razem więcej - zapowiada jeden z organizatorów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE