Na stadionie żużlowym w Lesznie przygotowania do nowego sezonu

i

Autor: Fb Unia Leszno W ubiegłym sezonie pierwszy trening na "Smoku" biało-niebiescy odjechali 11 marca.

Na stadionie żużlowym w Lesznie przygotowania do nowego sezonu

2023-03-10 11:03

Jak na razie bez żużlowców Unii Leszno. Dmuchane bandy przy torze już są, tylko pogody nie ma na kręcenie kółek na „Smoku”.

"Czuć sezon 2023" napisała na swoim Fb Unia Leszno, pokazując jak wygląda tor z bandami. Bywało, że o tej porze leszczyńskie „Byki” pierwsze treningi na stadionie miały już za sobą. W ubiegłym roku po raz pierwszy wyjechały na tor 11 marca w piątek.

Kiedy pojawią się na owalu na razie nie wiadomo. Na torze błoto, a w prognozach do poniedziałku włącznie kolejne opady, deszczu, śniegu i śniegu z deszczem.

Zawodnicy palą się do jazdy. Niedawno leszczyńscy żużlowcy wrócili z obozu przygotowawczego w Hiszpanii. Jeśli pogoda się nie poprawi, możliwe że wzorem innych drużyn zdecydują się ćwiczyć na południu Europy. Nam kibicom pozostaje czekanie.

Pierwsze zawody na stadionie w Lesznie zaplanowano w ostatni weekend marca. W niedzielę 26 marca o godz. 14:00 rozpocznie sie 73. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Impreza nie miała w przeszłości szczęścia do pogody i była przekładana.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE