Muzeum po majowym weekendzie, teatr i kino pod koniec maja

2021-04-30 13:48
powrót kultury
Autor: FB/Cinema3D/Teatr Miejski w Lesznie Znów będzie można pójść do kina i do teatru

Wiemy kiedy otworzy się leszczyńska kultura.

Jako pierwsze swoje podwoje otwiera Muzeum Okręgowe w Lesznie. Od wtorku 4 maja będzie można wybrać się do dawnej synagogi. Czynne będą dwie wystawy: „Ulicami dawnego Leszna. Podróż sentymentalna” oraz „XVIII-wieczne portrety właścicieli miasta" 

synagoga
Autor: TS Od 4 maja w budynku dawnej synagogi będzie można oglądać 2 wystawy

Na pierwszy spektakl w Teatrze Miejskim w Lesznie poczekać będzie trzeba do 29 maja. Zgodnie z wytycznymi sanitarnymi widownia będzie mogła być zajęta w połowie. Po zeszłorocznej rozbudowie jest na niej 250 miejsc. 29 maja będzie mogło więc na niej zasiąść 125 widzów. Ci, którym uda się kupić bilety będą mogli obejrzeć spektakl pt. "Miłość i polityka". W rolach głównych wystąpią Anna Oberc i Leszek Zduń.

Również 29 maja będziemy mogli wybrać się do kina. Na razie nie znamy repertuaru Cinema3D ale sieć zapowiedziała, że na pewno wróci. 

cinema3d
Autor: FB/Cinema3D
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE