Koniec kwarantanny w Teatrze Miejskim w Lesznie. W piątek teatr zaprasza widzów na premierę

2021-03-15 13:16
Teatr Miejski w Lesznie
Autor: TS Koniec kwarantanny w Teatrze Miejskim w Lesznie

Sztukę będzie mogło obejrzeć 110 widzów, co stanowi połowę widowni.

1 marca tego roku,  Teatr Miejski w Lesznie poinformował, że z powodu zakażeń koronawirusem placówka będzie zamknięta na dwa tygodnie. Nie odbyła się przez to premiera sztuki pt. "Mayday". Po dwóch tygodniach kwarantanny tetr wraca do życia i zaprasza w piątek 19.03 na premierę.

To będzie wspólny spektakl teatru KTO w Krakowie i Teatru Miejskiego w Lesznie pt. "Słoneczni chłopcy" - mówi Zbigniew Rybka, dyrektor Teatru Miejskiego w Lesznie.

Zarówno piątkową premierę, jak i inne sztuki, które ma w repertuarze Teatr Miejskie w Lesznie, obejrzeć będzie mogła połowa widowni.

To jest w naszej sytuacji 110 miejsc. Będziemy oczywiście przestrzegać wszystkich zasad higienicznych, jakie obecnie obowiązują - dodaje dyrektor teatru.

Co ciekawe, nie będzie zasady co drugiego fotela wolnego:

Nie będzie takiej sytuacji, że jak przyjdzie pan z żoną, czy z partnerką to usiądziecie od siebie oddaleni, będziemy siedzieli obok siebie. 

Premiera sztuki pt. "Słoneczni chłopcy" odbędzie się w Teatrze Miejskim w Lesznie, w piątek o godzinie 19:00.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Profesjonalny trening crossfit dla początkujących | ESKA XD - Sportekspertka #18
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE