xdemon

i

Autor: FB/XDemon XDemon wraca, ale inaczej niż spodziewali się klubowicze.

Klub X-Demon wraca do Leszna! Za dwa tygodnie zaprosi gości na pierwsza imprezę

2021-05-19 14:53

X-Demon grać będzie w plenerze, w formule plażowej.

XDemon od początku swojej działalności związany był z Lesznem. Słynął z dobrej muzyki house, świetnego nagłośnienia i super klimatu. Po latach blask XDemona przybladł. Pojawiła się konkurencja, do klubu zaczęło przychodzić coraz mniej ludzi. W końcu lokal zmienił profil muzyczny na disco - polo, co okazało się gwoździem do jego trumny. XDemon w Lesznie został zamknięty. Tam gdzie był klub jest teraz siłownia. Marka jednak przetrwała. XDemon otworzył swoje kluby w Poznaniu, Wrocławiu i Zielonej Górze. Teraz wraca do Leszna. Klub będzie działał w formule plażowej i powstanie przy Hali Trapez.

Będzie to w formie ogródka, w formie plaży. Dokładna nazwa projektu to XDemon Beach. Będziemy grać house'ową muzykę, jak za dawnych dobrych lab klubu. Co weekend będzie impreza na żywo z didżejami. Oczywiście będą tańce, będzie tak jak kiedyś w klubie. 

Mówił Filip Szymański, który odpowiada za projekt XDemon Beach. W Ogródku muzyka grać będzie 7 dni w tygodniu, jednak imprezy odbywać będą się w weekendy. Na terenie XDemon Beach stać będą parasole i wiaty.

Jeżeli chodzi o przygotowania, to jesteśmy na etapie stawiania wiaty barowej i dzisiaj przyjechały parasole. Chcielibyśmy się otworzyć w przeciągu 2 tygodni - dodaje Filip Szymański.

X-Demon Beach ma działać do końca września. Być może za konsoletą staną didżeje znani z czasów świetności klubu. 

Namawiamy ich by u nas zagrali - dodaje Filip Szymański.

xdemon

i

Autor: TS W tym miejscu, za Halą Trapez powstaje projekt XDemon Beach