Klub X-Demon wraca do Leszna! Za dwa tygodnie zaprosi gości na pierwsza imprezę

2021-05-19 14:53
xdemon
Autor: FB/XDemon XDemon wraca, ale inaczej niż spodziewali się klubowicze.

X-Demon grać będzie w plenerze, w formule plażowej.

XDemon od początku swojej działalności związany był z Lesznem. Słynął z dobrej muzyki house, świetnego nagłośnienia i super klimatu. Po latach blask XDemona przybladł. Pojawiła się konkurencja, do klubu zaczęło przychodzić coraz mniej ludzi. W końcu lokal zmienił profil muzyczny na disco - polo, co okazało się gwoździem do jego trumny. XDemon w Lesznie został zamknięty. Tam gdzie był klub jest teraz siłownia. Marka jednak przetrwała. XDemon otworzył swoje kluby w Poznaniu, Wrocławiu i Zielonej Górze. Teraz wraca do Leszna. Klub będzie działał w formule plażowej i powstanie przy Hali Trapez.

Będzie to w formie ogródka, w formie plaży. Dokładna nazwa projektu to XDemon Beach. Będziemy grać house'ową muzykę, jak za dawnych dobrych lab klubu. Co weekend będzie impreza na żywo z didżejami. Oczywiście będą tańce, będzie tak jak kiedyś w klubie. 

Mówił Filip Szymański, który odpowiada za projekt XDemon Beach. W Ogródku muzyka grać będzie 7 dni w tygodniu, jednak imprezy odbywać będą się w weekendy. Na terenie XDemon Beach stać będą parasole i wiaty.

Jeżeli chodzi o przygotowania, to jesteśmy na etapie stawiania wiaty barowej i dzisiaj przyjechały parasole. Chcielibyśmy się otworzyć w przeciągu 2 tygodni - dodaje Filip Szymański.

xdemon
Autor: TS W tym miejscu, za Halą Trapez powstaje projekt XDemon Beach

X-Demon Beach ma działać do końca września. Być może za konsoletą staną didżeje znani z czasów świetności klubu. 

Namawiamy ich by u nas zagrali - dodaje Filip Szymański.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE