Doyle

i

Autor: Ekstraliga Żużlowa

Jason Doyle zostaje w Lesznie! Australijczyk podpisał z klubem ze Strzeleckiej umowę na starty w sezonie 2023

2022-06-28 9:09

To będzie trzeci sezon Doyle'a w barwach Unii Leszno.

Jason Doyle to obok Janusza Kołodzieja filar leszczyńskich Byków. Świadczą o tym jego wyniki. W Toruniu Australijczyk zdobył 17 punktów będąc pierwszym na mecie w pięciu wyścigach. W Meczu z Motorem również był liderem kończąc zawody z dorobkiem 14 oczek. Doyle ma drugą średnią meczowa w drużynie, zaraz po Januszu Kołodzieju. Dlatego nie ma się co dziwić, że zarząd Unii Leszno robił co mógł, by Australijczyka zatrzymać na kolejny sezon. I to się udało. Wczoraj pojawiła się informacja, że Doyle podpisał umowę na starty w roku 2023.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kolejne dwa kontrakty z Unią Leszno na starty w sezonie 2023 podpiszą Janusz Kołodziej i Jaimon Lidsey. Nie wiadomo co dalej z kiepsko ostatnio prezentującym się Davidem Bellego i przechodzącym po upadku rehabilitację Piotrem Pawlickim. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE