Dwa ciała w samochodzie na polnej drodze

i

Autor: hak, Radio Eska

Na sygnale

Dwa ciała w samochodzie na polnej drodze

2023-04-30 10:11

Tragedia niedaleko Wschowy w woj. lubuskim. W samochodzie na polnej drodze znaleziono dwa ciała, kobiety i mężczyzny.

Wstrząsającego odkrycia dokonali wczoraj (29 kwietnia) po południu przypadkowi przechodnie. Na miejscu pojawiła się m.in. policja i prokuratura.

 

Po godzinie 14:00 otrzymaliśmy informację od przypadkowych przechodniów, że na polnej drodze w powiecie wschowskim w aucie znajdują się ciała dwóch osób. Bardzo szybko ta informacja została przez nas zweryfikowana, a lekarz, którzy przybył na miejsce, stwierdził zgon. Na tę chwilę mogę powiedzieć, że ciała należą do kobiety i mężczyzny – mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.

Policja na razie nie podaje bliższych informacji o ofiarach tragedii. Na miejscu zabezpieczono wczoraj ślady, przeprowadzono oględziny ciał oraz samochodu, w którym się znajdowały, jak również pobliskiego terenu.

"Chcemy ustalić dokładne okoliczności i odtworzyć ostatnie chwile życia tych dwóch osób. To będzie możliwe po przeprowadzeniu przez nas czynności procesowych i operacyjnych, które prowadzimy wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Zielonej Górze oraz Prokuraturą Rejonową we Wschowie, ale także po badaniach prosektoryjnych, które zostały zarządzone przez prokuratura" - mówił wczoraj rzecznik lubuskiej policji.

Policja potwierdza, że doszło do "zdarzenia o charakterze kryminalnym". Możliwe, że dziś poznamy więcej szczegółów tej tragedii.