Piłkarze Stali Kraśnik przygotowują się do nadchodzącej rundy wiosennej

2020-02-13 17:05 Radosław Siennicki
piłka nożna
Autor: pixabay.com

Piłkarze Stali Kraśnik przygotowują się do nadchodzącej rundy wiosennej. Za nimi już pierwsze sparingi pod wodzą nowego trenera Bohdana Bławackiego.

W przeszłości szkoleniowiec związany był m.in. z Motorem Lublin czy Wisłą Puławy. W poprzednim sezonie trenował on zawodników drużyny FK Lwów. Kontrakt ze Stalą podpisał pod koniec ubiegłego roku.

O dotychczasowej współpracy ze szkoleniowcem oraz o nadchodzących zmianach w drużynie mówi prezes Stali Kraśnik Magdalena Czelej:

Współpraca układa się bardzo dobrze. Trener po obserwacjach zawodników stwierdził, że potrzebuje tylko trzech wzmocnień, a tak naprawdę całą drużynę chce zbudować na naszych młodzieżowcach. Jak sam stwierdził – są oni bardzo dobrze wyszkoleni. Z 21 zawodników w kadrze, 20 to młodzieżowcy, w tym 8 jest wychowankami naszego klubu. Prawdopodobnie rozstaniemy się jeszcze z jednym zawodnikiem. Obecnie podpisaliśmy kontrakt z lewym obrońcą i będziemy potrzebowali jeszcze bramkarza i prawdopodobnie skrzydłowego.

Obecnie drużyna znajduje się na 5. miejscu w tabeli III ligi lubelsko-podkarpackiej. Najbliższy mecz ligowy FKS-u odbędzie się 8 marca, kiedy to kraśniczanie podejmą drużynę Podlasie Biała Podlaska.