Od Szastarki do Zakrzówka. Przed nami kolejny rowerowy rajd

2022-07-25 10:42
Tour de Lubelskie
Autor: Wschód Lubelskich Serc

Kraśniczanie uwielbiają jazdę na rowerze, a już wkrótce będą mogli wziąć udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dumni z Polski. To z okazji Święta Wojska Polskiego 15 sierpnia.

Przejażdżka rozpocznie się w Szastarce, a zakończy w Zakrzówku na stadionie. Nie zabraknie też innych atrakcji i występów artystycznych.

O szczegółach mówi Michał Stawiarski, prezes Stowarzyszenia Wschód Lubelskich Serc:

Święto Wojska Polskiego 15 sierpnia to będzie taka namiastka patriotyczna, ponieważ będzie to pierwszy Patriotyczny Rajd Rowerowy Dumni z Polski. Startujemy z Szastarki, kończymy w Zakrzówku, na stadionie Stoku. Będzie przygotowane na pewno 400 koszulek dla wszystkich uczestników. Dodatkowo mają być pokazy służb mundurowych. Oczywiście zespoły patriotyczne z powiatu kraśnickiego również mają występować. Najważniejsze jest to, że jesteśmy razem, że jedziemy podczas tego rajdu rowerowego. Możemy korzystać z uroków powiatu kraśnickiego i tu można powiedzieć Roztocza. Będziemy przez gminę Szastarka piękną jechać, później dojdziemy do Zakrzówka.

Udział w rajdzie jest bezpłatny, a rejestracja uczestników odbędzie w dniu wydarzenia. W trakcie wydarzenia, klasycznie będą losowane rowery wśród uczestników.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE