Moto-Mikołaje jak co roku przejadą przez Kraśnik. Rozdadzą cukierki dzieciom

2022-11-24 9:05
Moto-Mikołaje Kraśnik
Autor: Moto-Kraśnik

To już kraśnicka tradycja. Od ponad 20 lat motocykliści w strojach Mikołajów przejeżdżają przez nasze miasto, a ich celem jest powodowanie uśmiechów na twarzach dzieci.

W trakcie przejazdu motomikołaje zatrzymają się między innymi w kraśnickim szpitalu, gdzie przekażą cukierki najmłodszy mieszkańcom naszego miasta.

O szczegółach wydarzenia mówił nam Jarosław Marszałek ze Stowarzyszenia Motocyklowego Szarża:

Robimy przejazd po mieście, rozdajemy w międzyczasie cukierki, zatrzymujemy się w Starym Kraśniku na rynku, zatrzymujemy się przy kościele na piaskach, a zakończeniem takiej akcji będzie przejazd na parking przy Zalewie Kraśnickim. Tam zawsze robimy sobie zdjęcie i tam kończymy po prostu imprezy rozjeżdżamy się do domu.

Uczestniczyć może każdy, kto ma motocykl, ma chęć. Wpisowym na tę imprezę jest tyle cukierków ile da się unieść. Można przyjechać samochodem. Można po prostu być. Można po prostu przynieść cukierki, można przynieść jakieś gadżety dla dzieci. Każda forma jest mile widziana, każdy kto chce uczestniczyć w Moto-Mikołaju, może w nim uczestniczyć.

 Inicjatywa ma swój początek w 1999 roku. W tym roku przejazd rozpocznie się w niedzielę 4 grudnia. Start na parkingu przy ulicy Słowackiego 72.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE