Zastali TAKI WIDOK nad Morskim Okiem. Internauci nie kryją oburzenia!

2022-08-13 22:42
Zastali TAKI WIDOK nad Morskim Okiem. Internauci nie kryją oburzenia!
Autor: facebook.com/tatromaniak1/canva

Niecodzienny widok zastał jeden z turystów odwiedzający najpopularniejsze miejsce w polskich Tatrach. Ku jego zdziwieniu zobaczył innych odwiedzających nieśpiesznie jedzących śniadanie przy swoim obozowisku. "Jakim trzeba być ignorantem, żeby coś takiego zrobić" - komentują internauci.

Mimo zakazu biwakowania w Tatrzańskim Parku Narodowym para turystów postanowiła rozbić namioty nad brzegiem najpopularniejszego miejsca w polskich Tatrach - czytamy na portalu Tatromaniak.pl, który opublikował zdjęcia z niecodziennego spotkania z turystami nad Morskim Okiem. 

O  tym, jakie to piękne miejsce i że wielu z nas chciałoby tam został na dłużej, a nawet i na noc - nie trzeba nikomu tłumaczyć. Jak wiadomo jednak, zakaz obowiązuje wszystkich. Tych słów nie wzięli sobie do serca miłośnicy gór, którzy rozbili dwa namioty na tzw. „Półwyspie Miłości” przy zachodnim brzegu Morskiego Oka.

Na miejsce zostały wezwane służby TPN, ale nie wiadomo czy doszło do interwencji i jaki miała ona finał.

- czytamy na stronie Tatromaniak.pl 

Tragedia w Warszawie. Czterolatek zginął pod tramwajem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE