Zakopianka całkowicie zablokowana po tragicznym wypadku [ZDJĘCIA]

2022-07-05 11:34
Zderzenie motocykla z osobówką na Zakopiance
Autor: Policja Zakopane

W Białym Dunajcu na popularnej Zakopiance w poniedziałek wieczorem doszło do czołowego zderzenia motocyklu z samochodem osobowym. Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana. Dwie osoby podróżujące motocyklem zostały poważnie ranne – poinformował rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek.

"Z wstępnych ustaleń wynika, że na łuku drogi na wiadukcie nad torami kierujący motocyklem zderzył się czołowo z samochodem osobowym. Kierujący motocyklem i pasażerka zostali poważnie ranni. Pierwszej pomocy poszkodowanym udzielili przypadkowi kierowcy, wśród których był policjant z Zakopanego jadący do służby" – relacjonował rzecznik policji.

Na miejscu pracowali policjanci zakopiańskiej drogówki i strażacy. Wyznaczono objazd drogą lokalną przez Poronin, gdyż Zakopianka w Białym Dunajcu została całkowicie zablokowana. Utrudnienia trwały do godz. 22.

Małopolska. Policja rozbiła szajkę złodziei luksusowych samochodów

Te daty powinni znać wszyscy Polacy. Tak czy nie? Masz 50 procent szans!

Pytanie 1 z 10
Chrzest Polski według źródeł historycznych miał miejsce w 966 roku.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE