WIADOMOŚCI

Kasia i Jędrek Gąsienicowie z "Googlebox" na co dzień mieszkają w Zakopanem. Tak prezentuje się ich góralska chata [ZDJĘCIA]

2024-03-13 7:18

Kasia i Jędrek Gąsienicowie to ulubiona para influencerów rodem z Podhala! Małżeństwo zasłynęło w takich programach jak "Gogglebox. Przed telewizorem" i "Azja Express", dzięki czemu pokochali ich widzowie w całej Polsce. Para na co dzień mieszka w Zakopanem, gdzie wychowuje dwójkę dzieci. Sprawdziliśmy, jak prezentuje się ich niezwykła posiadłość pod Tatrami. Dom wygląda niezwykle imponująco!

Kim są Kasia i Jędrek Gąsienicowie?

Kasia i Jędrek to para influencerów, zamieszkujących serce Podhala, czyli Zakopane. Ich przygoda z byciem sensacją mediów społecznościowych zaczęła się od udziału w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym podbili serca widzów oryginalnym poczuciem humoru oraz przywiązaniem do lokalnej, góralskiej tradycji. Para z Podhala wzięła także udział w hicie TVP "Azja Express". Na co dzień Kasia zajmuje się rękodziełem i tworzy niezwykłe torebki z wikliny. Jędrek z kolei jest instruktorem i uczy jeździć na desce.

Jak mieszkają Kasia i Jędrek Gąsienicowie?

Para Górali na co dzień mieszka w Zakopanem. Ich piękny dom możemy podziwiać na zdjęciach, które zamieszczają w mediach społecznościowych. Oprócz posiadłości w polskiej stolicy gór Kasia i Jędrek Gąsienicowie posiadają także malutką drewnianą chatkę, Gąsienicówkę. Domek ma zaledwie 35 metrów kwadratowych i ma być ich letnią rezydencją i odskocznią od zatłoczonego Zakopanego. Zobaczcie już teraz w naszej galerii, jak na zdjęciach prezentuje się dom pary górali oraz ich drewniana, letnia rezydencja.

Tak mieszkają Kasia i Jędrek Gąsienicowie z "Gogglebox". Drewniany, góralski domek robi wrażenie! Zobaczcie, jak wygląda w środku:

QUIZ: Wielki test wiedzy o Teorii Wielkiego Podrywu! Jak dobrze znasz ten kultowy serial?

Pytanie 1 z 12
Co oznacza słowo "bazinga"?
Kasia i Jędrek Gąsienicowie: Gwiazdy „Gogglebox” opowiadają o seksie i pieniądzach