Ukradli znak drogowy i paradowali z nim na dworcu. Zatrzymała ich Straż Ochrony Kolei

2020-02-26 8:00
Policjant
Autor: Piqsels

Wyjątkowy cel kradzieży obrało sobie dwóch dwudziestolatków. Mężczyźni ukradli spod Muzeum Narodowego w Krakowie znak drogowy. Potem postanowili pospacerować z nim po Dworcu Głównym.

22 i 23-latek w nocy z wtorku na środę ukradli trzymetrowy znak zakazu zatrzymywania się spod Muzeum Narodowego w Krakowie. Następnie postanowili przespacerować się ze zdobyczą po mieście. Ostatecznie wylądowali ze znakiem na Dworcu Głównym.

Mężczyźni wraz ze znakiem zatrzymywania się na trzymetrowej metalowej rurze paradowali m.in. po peronach i hali dworcowej w okolicach ruchomych schodów. Ich zachowanie zwróciło uwagę ochrony kolei. Ci powiadomili Straż Ochronę Kolei, która też już wcześniej dostała wiadomość o wspomnianych mężczyznach. Złodziejaszki zostali zatrzymani. Nie wiadomo, dlaczego właśnie znak drogowy padł łupem 22 i 23-latka. Przy zatrzymaniu czuć natomiast było od nich woń alkoholu.

Mężczyźni zostali przekazani policjantom.

Brutalnie zabił 78-latka i uciekł. Zabójca z Krakowa w rękach policji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE