czas wolny

Tych rzeczy nigdy nie rób na balkonie. Grozi za to surowy mandat, a lista jest długa! [GALERIA]

2024-04-22 15:15

Balkon to nasza prywatne strefa, ale okazuje się, że wszystko możemy na nim leganie robić. Za niektóre rzeczy grozi nam mandat, a w kilku przypadkach będzie on surowy. Jakie kwestie chodzi? Weźmy na przykład rozpalanie grilla, ale też... opalanie! Co jeszcze? Czego nie wolno robić na balkonie? Sprawdźcie w naszym materiale.

Kalendarzowo już na dobre weszliśmy w wiosnę. Dni powinny robić się coraz bardziej słoneczne i też coraz cieplejsze. To idealny moment na spędzanie czasu poza domem. Dobrym pomysłem będą spacery, wycieczki piesze lub rowerowe, czy też po prostu leniuchowanie na kocu na trawie. Jednak nie zawsze możemy pozwolić sobie na eskapadę. Po ciężki dniu w pracy wiele osób wybiera na odpoczynek balkon lub taras. Okazuje się, że w tych miejscach nie na wszystko możemy sobie pozwolić. Za niektóre poczynania grozi nam mandat, a w kilku przypadkach nawet surowy. Czego nie wolno robić na balkonie? Sprawdźcie szczegóły w naszej galerii!

Urządzenia, które pobierają najwięcej prądu. Wyłącz je z gniazdka, a oszczędzisz fortunę. Twój portfel ci za to podziękuję