Naturalne kosmetyki, eko żywność i zdrowotne porady. Targi na Zdrowie znów w Krakowie!

2020-02-06 13:00
Targi na Zdrowie
Autor: http://targinazdrowie.pl

W niedzielę, 23 lutego po raz trzeci w Krakowie odbędą się Targi na Zdrowie. Nie zabraknie na nich naturalnych kosmetyków oraz porad zdrowotnych od specjalistów. Chętni będą też mogli spróbować ekologicznej, nieprzetworzone żywności.

Targi na Zdrowie w Krakowie są organizowane już po raz trzeci. To największe wydarzenie w naszym mieście, które łączy najważniejsze kategorie bio i eko. W jednym miejscu będzie można poznać najnowsze newsy branżowe dotyczące zdrowia i wyjątkowych produktów. Wszystko po to, by móc cieszyć się zdrowiem jak najdłużej!

Wśród atrakcji czekają na was m.in. warsztaty i pokazy na temat zdrowej żywności oraz akcje uświadamiające, czym jest zdrowa żywność. Będzie można zakupić kosmetyki naturalne, ekologiczne produkty oraz specjalne akcesoria dla dzieci.

Targi na Zdrowie odbędą się w niedzielę, 23 lutego. Wydarzenie odbędzie się w Hali Czyżyny przy al. Jana Pawła II 37 tuż obok Politechniki Krakowskiej. Targi będzie można odwiedzić w godzinach 10 - 18.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE