Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie w tym roku bez zmian. Odbędą się jak zawsze w październiku

2020-07-20 11:38 WB
Targi Książki Krakow 2020
Autor: Targi w Krakowie

Krakowskie Targi Książki są przez wielu traktowane jak nasze narodowe święto książki. Co roku EXPO Kraków zamienia się w gigantyczną księgarnię, a lista obecnych na targach autorów wydaje się nie mieć końca. Epidemia koronawirusa zmieniła wszystko, ale wygląda na to, że mimo to w 2020 roku targi odbędą się bez zmian.

Już dziś zapraszamy wszystkich miłośników literatury na 24. edycję Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Targi odbędą się w dniach 22-25 października 2020 r.!

Nasze Targi łączą autorów i pasję do literatury z głodnymi spotkań czytelnikami. Wydarzenie to także platforma spotkań dla przedstawicieli branży wydawniczo-księgarskiej, ułatwiająca nawiązywanie nowych biznesowych relacji.

Takimi słowami organizatorzy targów zachęcają do udziału w tym wydarzeniu. Zapowiadają również, że wszystko zostanie zorganizowane z zachowaniem wszelkich reguł bezpieczeństwa sanitarnego.  

Międzynarodowe Krakowskie Tagi Książki 2019
Autor: WB

Epidemiolodzy mają jednak wątpliwości czy utrzymanie obostrzeń w mocy będzie w ogóle możliwe. Każdy, kto choć raz brał udział w Krakowski Targach Książki (i nie tylko) doskonale wie, jak duży panuje tam chwilami ścisk i tłok. 

W okresie jesiennym można spodziewać się również pierwszych sporych wzrostów zakażeń, nawrotu epidemii z pełną mocą a wraz z nią powrotu kolejnych obostrzeń. Czy wpłynie to na organizację Targów? Tego dowiemy się za kilka miesięcy.