Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie w tym roku bez zmian. Odbędą się jak zawsze w październiku

2020-07-20 11:38
Targi Książki Krakow 2020
Autor: Targi w Krakowie

Krakowskie Targi Książki są przez wielu traktowane jak nasze narodowe święto książki. Co roku EXPO Kraków zamienia się w gigantyczną księgarnię, a lista obecnych na targach autorów wydaje się nie mieć końca. Epidemia koronawirusa zmieniła wszystko, ale wygląda na to, że mimo to w 2020 roku targi odbędą się bez zmian.

Już dziś zapraszamy wszystkich miłośników literatury na 24. edycję Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Targi odbędą się w dniach 22-25 października 2020 r.!

Nasze Targi łączą autorów i pasję do literatury z głodnymi spotkań czytelnikami. Wydarzenie to także platforma spotkań dla przedstawicieli branży wydawniczo-księgarskiej, ułatwiająca nawiązywanie nowych biznesowych relacji.

Takimi słowami organizatorzy targów zachęcają do udziału w tym wydarzeniu. Zapowiadają również, że wszystko zostanie zorganizowane z zachowaniem wszelkich reguł bezpieczeństwa sanitarnego.  

Międzynarodowe Krakowskie Tagi Książki 2019
Autor: WB

Epidemiolodzy mają jednak wątpliwości czy utrzymanie obostrzeń w mocy będzie w ogóle możliwe. Każdy, kto choć raz brał udział w Krakowski Targach Książki (i nie tylko) doskonale wie, jak duży panuje tam chwilami ścisk i tłok. 

W okresie jesiennym można spodziewać się również pierwszych sporych wzrostów zakażeń, nawrotu epidemii z pełną mocą a wraz z nią powrotu kolejnych obostrzeń. Czy wpłynie to na organizację Targów? Tego dowiemy się za kilka miesięcy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE