Jezioro Łabędzie podczas studniówki w Gorlicach

i

Autor: Freepic.diller, Freepik/Screenshot Facebook Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach

WIADOMOŚCI

Studniówka Zespołu Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach. Taniec uczniów w różowych tutu podbija sieć! [WIDEO]

2024-02-16 8:54

Już mniej niż 100 dni pozostało do matury, a to oznacza, że sezon studniówkowy właśnie dobiega końca. Ostatnio maturzyści z Zespołu Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach mieli swoją studniówkę i z pewnością zapamiętają ją na długo. Wszystko za sprawą grupy uczniów, którzy w różowych spódniczkach tutu zatańczyli wyjątkowy taniec. Wideo podbija sieć.

Studniówki 2024. Maturzyści wkrótce przystąpią do egzaminu dojrzałości

Ukończenie szkoły średniej to niezwykle ważny etap w życiu każdego młodego człowieka. To symboliczny moment, kiedy żegnamy się z czasem beztroski i wchodzimy w dorosłość. Zwieńczeniem tego niezwykłego etapu jest studniówka. Na około sto dni przed maturą uczniowie i uczennice szkół średnich spotykają się na uroczystym balu, żeby chociaż na chwilę odpocząć od nauki i wspólnie świętować sukcesy ostatnich czterech lat edukacji. Odświętne stroje, tradycyjny polonez wraz z całym gronem pedagogicznym to coś, co wspomina się przez całe życie.

Gorlice. "Jezioro Łabędzie" podczas studniówki Zespołu Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza

Uczniowie i uczennice wielu szkół dokładają wszelkich starań, aby ich studniówka była niezapomnianym wydarzeniem, które wspominać się będzie przez lata. Nie inaczej było w Zespole Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach. Podczas wydarzenia ośmiu uczniów z klas 5aT i 5cT wykonali... "Jezioro Łabędzie"! Panowie w składzie: Bartosz Belczyk, Michał Michalak, Miłosz Głąb, Dominik Bubniak, Paweł Sinda, Paweł Kijek, Tymek Przybyło i Lucek Szymański niezwykle przyłożyli się do pokazu.

Wideo z udziałem maturzystów w Gorlic bije rekordy popularności. Możemy na nim zobaczyć, jak ośmiu uczniów w różowych spódnicach tutu synchronicznie tańczy do utworu Piotra Czajkowskiego. Podczas występu nie zabrakło ambitnych wyskoków i figur akrobatycznych. Nie ma wątpliwości — to wydarzenie uczniowie szkoły im. Łukasiewicza zapamiętają na bardzo długo!

Studniówka VII LO im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie odbyła się z pompą! Maturzyści odtańczyli tradycyjnego poloneza:

QUIZ: Te latynoskie telenowele świeciły w Polsce tryumfy! Pamiętasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Która latynoska telenowela jako pierwsza pojawiła się w Polsce?
Jezioro Łabędzie na studniówce Zespołu Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach. Panowie wystąpili w różowych spódniczkach!