Policja

i

Autor: Radio ESKA Tarnów Policja

Wiadomości

Tragiczny wypadek w Krakowie. 71-latek wjechał w wiatę przystankową i zginął na miejscu

2024-04-23 18:52

We wtorek, 23 kwietnia przed godziną 8:00 doszło do śmiertelnego wypadku w Krakowie. 71-letni mężczyzna w niewyjaśnionych okolicznościach stracił panowie nad samochodem i uderzył w wiatę przystankową, a następnie w latarnię. Mimo reanimacji, życia kierowcy nie udało się uratować.

Tragiczny wypadek w Krakowie. 71-latek stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w wiatę przystankową i latarnię

Do wypadku doszło we wtorek, 23 kwietnia przed godziną 8 na skrzyżowaniu ulic Kapelanka i Monte Cassino na jezdni w kierunku centrum miasta. Rzecznik krakowskiej policji Piotr Szpiech poinformował, że na miejscu zdarzenia od razu zostały wezwane służby ratownicze, straż pożarna i policja, jednak życia 71-latka nie udało się uratować.

Kierujący citroenem z nieznanych przyczyn utracił panowanie nad pojazdem i wjechał najpierw w wiatę przystankową, a następnie w latarnię. Mężczyzna był reanimowany, niestety jego życia nie udało się uratować - powiedział rzecznik krakowskiej policji Piotr Szpiech. Zmarły mężczyzna miał 71 lat.

Policja pracuje na miejscu zdarzenia. Utrudnienia w ruchu

Na miejscu wypadku aktualnie cały czas pracują policyjni technicy i strażacy, w związku z czym kierowcy muszą nastawić się na wyżej wspomnianym odcinku na utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas drogi.

Pasmo górskie idealne dla osób lubiących ciszę i spokój. Nie spotkasz tam zbyt wielu turystów

Kraków: W Sądzie Apelacyjnym rozpoczęła się rozprawa Roberta J. Oskarżonego o brutalne morderstwo i oskórowanie studentki Katarzyny Z.