Marta Manowska

i

Autor: akpa

WIADOMOŚCI

"Sanatorium miłości 6". Odcinek 5 zaskoczył widzów. Wyznanie Marii Luizy zszokowało nawet Martę Manowską [WIDEO]

2024-04-10 15:36

Nowy odcinek "Sanatorium miłości 6" obfitował w emocje i gorące wyznania. Najbardziej zaskoczyła widzów Maria Luiza, której wyznania nie spodziewała się nawet Marta Manowska. Kobieta w poruszających słowach otworzyła się na temat swojej przeszłości i poprzednich związków. Tak szczerego wyznania nikt się nie spodziewał.

"Sanatorium miłości 6". Odcinek 5 obfitował w emocje

Fani randkowego shot TVP "Sanatorium Miłości" nie mają powodów do narzekań. Nowy sezon, nakręcony w uzdrowisku Nowe Łazienki Mineralne w Krynicy-Zdrój nieustannie obfituje w mocne wyznania i potężne emocje. W niedzielę, 7 kwietnia stacja wyemitowała już piąty odcinek nowej serii, a w nim nie brakowało wyzwań. Dzień zaczął się od uroczystego śniadania na łące. Kuracjusze wypoczywali w otoczeniu dzikiej przyrody z widokiem na góry. Spokój jednak zmąciło zadanie, które dla uczestników show wyznaczyła Marta Manowska.

"Sanatorium Miłości 6". Nie wszyscy kuracjusze byli zadowoleni z randek

Marta Manowska na podstawie ankiet, które uczestnicy programu wypełnili dzień wcześniej, połączyła ich pary i wysłała na randkę. Wspólne chwile mieli ze sobą spędzić Stefan i Ela, Marysia i Tadeusz, Ryszard i Teodozja, Staszek i Janina, Zygmunt i Maria Luiza oraz Andrzej i Małgorzata. Nie wszyscy jednak byli zadowoleni z parowania. Obiekcje miała Małgorzata, która zadeklarowała, że "da Andrzejowi popalić". Z kolei Andrzej był zazdrosny o Teodozję. Niezbyt dobrze poszła też randka Marii Luizy z Andrzejem, która zaczęła zbeształa go za maniery przy stole.

QUIZ. To był kultowy serial TVN. Jak dobrze pamiętasz Magdę M.?

Pytanie 1 z 12
Skąd pochodzi główna bohaterka serialu, Magda M.?
Kadr z serialu Magda M.

"Sanatorium Miłości 6". Maria Luiza zaskoczyła wyznaniem

Odcinek 5 "Sanatorium Miłości 6" przyniósł także wiele zaskoczeń. Najbardziej wstrząsnęło wyznanie Marii Luizy, która powiedziała, że do Krynicy-Zdrój uciekła od innej miłości. W rozmowie z Martą Manowską przyznała również, że porównuje mężczyzn do swojego zmarłego męża. 

Krynica-Zdrój znów tętni życiem. Uzdrowisko przeżywa drugą młodość:

Bożena z „Sanatorium miłości” jest otwarta na miłość i seks