Remont ul. Nowohuckiej w Krakowie: kierowców czekają zmiany i utrudnienia

i

Autor: Pixaby Kilka miesięcy utrudnień dla kierowców w Kaliszu! Rusza przebudowa jednej z ulic

Remont ul. Nowohuckiej w Krakowie: kierowców czekają zmiany i utrudnienia

2020-07-31 11:25

Będą zmiany na ul. Nowohuckiej w Krakowie. W niedzielę, 2 sierpnia rozpocznie się wymiana nawierzchni na jezdni południowej. Wciąż trwają prace na moście.

Przypomnijmy, że remont ul. Nowohuckiej rozpoczął się na początku lipca. Prace prowadzone są od mostu do skrzyżowania z ul. Saską. W niedzielę, 2 sierpnia br. rozpocznie się wymiana nawierzchni na jezdni południowej.

W nocy z niedzieli na poniedziałek zmieni się organizacja ruchu na Nowohuckiej. To wszystko ma związek z postępującym remontem nakładkowym ulicy, ponieważ oprócz mostu wykonujemy także nakładkę od Stoczniowców do mostu. Ruch samochodowy będzie się w tym czasie odbywać drugą jezdnią, czyli tą, która normalnie prowadzi w kierunku Podgórza. Tak będzie przez tydzień. Potem będziemy mieć zamianę stron - mówi Michał Pyclik z Zarządu Dróg Miasta Krakowa.

Dodatkowo, w nocy z 7 na 8 sierpnia br. oraz w nocy z 10 na 11 sierpnia br. realizowane będą prace związane z wymianą nawierzchni na tarczy skrzyżowania z ul. Saską (od strony jezdni południowej). Od poniedziałku, 10 sierpnia br. drogowcy ruszą z wymianą krawężników na jezdni północnej. W związku z robotami będą obowiązywać zmiany w organizacji ruchu – miejscowe połówkowe zamknięcia jezdni (na długości ok. 150 m). Wymiana nawierzchni na jezdni północnej planowana jest w drugiej połowie sierpnia br.

61871 ESKA Summer City - Kato Lato, Bitamina
Posłuchaj o słodzikach, czy warto nimi zastąpić niezdrowy cukier. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE