Pilne: drugie tego samego dnia zapadlisko w Trzebini! Ludzie są przerażeni

i

Autor: zdj. FB Osiedle Siersza Pilne: drugie tego samego dnia zapadlisko w Trzebini! Ludzie są przerażeni

Pilne: drugie tego samego dnia zapadlisko w Trzebini! Ludzie są przerażeni

2023-02-24 6:53

W czwartek, 23 lutego na Osiedlu Gaj w Trzebini, Sierszy, tuż obok bloku mieszkalnego nr 26 pojawiło się zapadlisko. Również w czwartek, po południu kolejny raz zapadła się ziemia - tym razem na terenie ogródków działkowych.

Trzebinia. Dwa zapadliska jednego dnia

Do drugiego zapadliska w Trzebini, w czwartek, 23 lutego doszło do na terenie ogródków działkowych. Zapadlisko pojawiło się na obszarze wskazanym jako zagrożony. Zdruzgotani mieszkańcy informują, że zapadlisko znajduje się za główną bramą, za domem działkowca. Kilka godzin wcześniej ziemia zapadła się przy bloku mieszkalnym na Osiedlu Gaj.

W ciągu ostatniego półtora roku w Trzebini powstało około 27 zapadlisk. To oficjalne dane, bo mieszkańcy mówią nawet o dwukrotnej liczbie. Według nich, nikt już nie liczy tych, które pojawiają się w lesie, przy linii kolejowej. Więcej na temat dramatu mieszkańców i sytuacji w Trzebini przeczytacie tutaj:

Dramat mieszkańców Trzebini. Zniszczenia w domu pana Mieczysława

QUIZ. Najsłynniejsze cytaty z dzieł Szekspira. Co pamiętasz z lektur szkolnych?

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Z którego dzieła pochodzi cytat: "Być albo nie być! Oto jest pytanie!"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE