Piknikuj w zieleni. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na ciebie w tym roku

2022-07-06 15:33
Bańki mydlane
Autor: FotoRieth/CC0/pixabay.com

W piątek, 8 lipca w Parku Decjusza, jednym z najstarszych parków w Krakowie, na terenie Woli Justowskiej odbędzie się Smoczy Piknik. Na odwiedzających czeka cała moc niespodzianek, dzięki którym w samym sercu Krakowa będzie można poczuć się, jak na wakacjach!

Pikniki Krakowskie od zawsze gromadzą w parkach tysiące krakowskich rodzin, a także turystów. Najbliższy – Smoczy Piknik – odbędzie się 8 lipca w godzinach 16:00-18:00. Na najmłodszych czekają niesamowite atrakcje, takie jak m.in. puszczanie wielkich baniek mydlanych, malowanie buziek, animacje, wyzwania sportowe oraz pobudzająca zmysły gra terenowa nawiązująca do Smoka Delicjusza, który będzie szukał swojego wymarzonego miejsca na Ziemi.

Na odwiedzających czekają różne smakołyki, jak wata cukrowa, lemoniada i kawa, a także piknikowe obowiązkowe wyposażenie w postaci kocyków i leżaków. Kolejne Pikniki odbędą się 29 lipca w Parku Dąbie oraz 19 sierpnia w Parku Lotników.

Wszedł do drogerii i ukradł drogie perfumy! Rozpoznajesz go?

Jakim rodzajem czekolady jesteś? Rozwiąż krótki test i sprawdź!

Pytanie 1 z 8
W szkole jesteś....
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE