McDonald's

i

Autor: Canva

WIADOMOŚCI

Szok w japońskim McDonald's. W toaletach zamontowano rewolucyjne urządzenia [WIDEO]

2024-01-08 14:39

Restauracje McDonald's są niezwykle popularne na całym świecie. Chociaż w założeniu serwowane w nich jedzenie oraz same obiekty powinny być w różnych krajach takie same, wiele z nich poważnie się od siebie różni. Widać to zwłaszcza w Japonii, która jest niezwykle rozwinięta technologicznie. Ostatnio sieć podbiło nagranie, wykonane w jeden z lokalnej restauracji, gdzie w łazience zamontowano zaskakujący przyrząd.

McDonald's w Japonii zaskakuje wyposażeniem

Sieć fast foodu McDonald's cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Chociaż w założeniu restauracje sieci oferują takie samo menu na całym świecie, w niektórych krajach można znaleźć ciekawe wyjątki od tego, co znamy na co dzień. W Polsce rekordy popularności bije każdej zimy Burger Drwala. Za każdym razem, kiedy ponownie wraca do oferty, przed lokalami ustawiają się długi kolejki, aby wreszcie go spróbować. Nie inaczej jest w Japonii, która zaskakuje nie tyle ofertą jedzenia, co wyjątkowymi restauracjami z ciekawym wyposażeniem.

Japonia. Stacja czyszcząca smartfony w łazience w McDonald's

W sieci pojawiło się nagranie, stworzone w jednej z restauracji McDonald's w Japonii. Klienci sieci zostali zaskoczeni ciekawym wyposażeniem łazienki, posiadającej niecodzienne urządzenie. Chodzi o stację czyszczące smartfony WOSH, stworzone przez japońską firmę WOTA. Ten rewolucyjny wynalazek, działający na bazie światła ultrafioletu, pozwala pozbyć się do 99,9 proc. bakterii z telefonu w zaledwie kilkanaście sekund. Ponadto jest niezwykle ekologiczny — do działania wykorzystuje 98 proc. wcześniej zużytej wody.

Wiesz, z jakiego kraju pochodzą te dania? To QUIZ dla prawdziwych smakoszy!

Pytanie 1 z 14
Na początek coś prostego. Skąd pochodzi hamburger?
Hamburger

Rewolucyjne urządzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem i zachwytem ze strony Japończyków. Smartfony to urządzenia, które łatwo zbierają bakterie i zanieczyszczenia, dlatego pomysł zamontowania takiej stacji był strzałem w dziesiątkę. Niestety na razie takie rozwiązanie możemy spotkać tylko w wybranych restauracjach McDonald's w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Co robić w ferie w Krakowie? Oto lista najciekawszych półkolonii:

Kacperek z Rodzinki.pl ocenia BURGERA DRWALA. Hit czy Kit? #EwelinaPyta