Kraków. Wypadek karetki jadącej na sygnale z pacjentem. Jedna osoba jest poszkodowana

2023-02-17 14:27

W piątek, 17 lutego popołudniu na ulicy Kamińskiego w Krakowie doszło do dramatycznego wypadku. Ulicą Wielicką jechała karetka na sygnale, wioząc pacjenta. Zderzyła się z samochodem marki Dacia. W wypadku ucierpiał kierowca karetki, który został zabrany do szpitala.

Kraków. Wypadek karetki pogotowia ratunkowego na ul. Kamińskiego

Karetka jechała na sygnałach uprzywilejowania ulicą Wielicką od strony centrum w stronę Prokocimia. Wjechała na skrzyżowanie, kiedy zapalone było czerwone światło i zderzyła się z autem marki Dacia.

- W wyniku zderzenia ucierpiał kierowca karetki. Kierujący zostali przebadani pod kątem trzeźwości. Badanie wykazało, że byli trzeźwi. Były chwilowe utrudnienia w ruchu od strony ulicy Wielickiej, ale już ruch odbywa się płynnie. Pacjentowi, który był przewożony karetką nic się nie stało - powiedział nam Piotr Szpiech z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.

Ewelina Kudeń i Bartłomiej Nowosielski: Nasze córki nie znają smaku batoników

QUIZ. Jesteś Ślązakiem czy czystej krwi gorolem? Ten test odróżnia hanysów od goroli

Pytanie 1 z 12
Jedziesz na zolyty na Śląsk. Że na co? Prościej nie można?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE