policja

i

Autor: Pixabay Zdjęcie poglądowe

Na sygnale

Kraków: samochód wpadł do Wisły w rejonie mostu Ofiar Dąbia. Kierowca audi uciekł

2023-09-26 11:18

W nocy z poniedziałku na wtorek, z 25 na 26 września około północy policja otrzymała zgłoszenie o audi, które wjechało do Wisły w rejonie stopnia wodnego Dąbie. Zgłaszający widział, jak kierujący opuścił pojazd, wyszedł na brzeg i oddalił się.

Kraków. Mężczyzna wjechał autem do Wisły

Do tego szokującego zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na Dąbiu. Zgłoszenie świadka, który zadzwonił na policję zostało potwierdzone. Po złapaniu kierowcy okazało się, że był on nietrzeźwy.

- Rzeczywiście w wodzie znajdował się pojazd marki audi. Samochód został wyciągnięty z wody. W środku nie było żadnych osób. Nie mieliśmy też informacji o o osobach poszkodowanych. Na miejscu nie było kierowcy, lecz policjanci ustalili kierującego. Był to 40-letni mężczyzna. Tej nocy został odnaleziony i - w trakcie interwencji - przebadany pod kątem trzeźwości. Okazało się, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Będziemy prowadzić dalsze czynności w tej sprawie i wyjaśniać okoliczności - powiedział nam Piotr Szpiech z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.

Krakowskie kopce. Jaka jest ich historia? Gdzie się znajdują? [ZDJĘCIA]

Przyjaciółki, odcinek 286: Straszny wypadek Patrycji! Przyjaciółki dostaną ostatnie pamiątki po Zuzie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE