Kobieta usiadła na kolanach pijanego mężczyzny, a następnie go okradła

i

Autor: Straż Miejska Miasta Krakowa Kobieta usiadła na kolanach pijanego mężczyzny, a następnie go okradła

Kraków: kobieta usiadła na kolanach pijanego mężczyzny. Potem wykonała niespodziewany ruch!

2021-07-27 13:58

Szokujące sceny w centrum Krakowa. Kobieta usiadła na kolanach mężczyzny, który był pod wpływem alkoholu. Nie chodziło jej jednak o bliższe zapoznanie, ale o pozbawienie go portfela i telefonu. Całe zdarzenie zarejestrował monitoring.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 22.50 w centrum Krakowa. Operator monitoringu dostrzegł leżącego na ławce na przystanku tramwajowym przy pl. Placu Wszystkich Świętych mężczyznę. Ten był pijany. Do mężczyzny podeszła kobieta, która włożyła do jego kieszeni leżący na chodniku telefon. Następnie pomogła mu usiąść i... usiadła na jego kolanach. Kolejno położyła swoją rękę na jego udzie, a wspomnianą wcześniej komórkę wsadziła do biustonosza. Na koniec zwinnym ruchem wyciągnęła portfel mężczyzny i zabrała gotówkę.

Raport z Anteny 23.07

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring. Operator wezwał na miejsce Straż Miejską. Kobieta wraz ze swoim partnerem została odnaleziona kilkanaście minut później na wysokości Konsulatu USA przy ul. Stolarskiej. Para została przekazana w ręce policji.

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?