Galeria Krakowska

i

Autor: Klaudia Bobela

Wiadomości

Podwyżki za parking w Galerii Krakowskiej. Ile trzeba zapłacić za postój?

2024-02-26 15:29

Parking w Galerii Krakowskiej to jedno z najbardziej zatłoczonych miejsc w Krakowie, gdzie na postój decydują się nie tylko mieszkańcy, ale i przyjezdni. Teraz za parkowanie w popularnym centrum handlowym trzeba zapłacić więcej. Ile kosztuje parking w galerii krakowskiej 2024? Oto nowe ceny.

Galeria Krakowska. Ile trzeba zapłacić za parking 2024?

Parking w Galerii Krakowskiej jest jednym z najbardziej obciążonych i zatłoczonych w całym mieście. Na postój w tym popularnym miejscu często decydują się nie tylko mieszkańcy, ale i turyści, którzy odwiedzają stolicę Małopolski. Na parkingu w Galerii Krakowskiej obowiązuje nowy cennik, który zakłada podwyżkę opłat za parkowanie. Ile płaci się za parking w Galerii Krakowskiej?

W latach poprzednich parkowanie w Galerii Krakowskiej kosztowało dwa złote. Do każdej kolejnej godziny trzeba było dopłacić pięć złotych. Od 12 lutego 2024 za postój w centrum handlowym zapłacimy więcej.

Parking w Galerii Krakowskiej. Cennik 2024

Poniżej można zapoznać się z nowymi cenami parkowania w Galerii Krakowskiej.

  • do 15 minut – bezpłatnie,
  • do 2 godzin – 5 zł (wcześniej 2 zł),
  • 3. rozpoczęta godzina – 7 zł,
  • każda następna rozpoczęta godzina – 10 zł,
  • opłata dzienna – 80 zł,
  • wystawienie duplikatu biletu parkingowego – 20 zł + opłata wg cennika.

Jak działa parking w Galerii Krakowskiej? Przy wjeździe na teren parkingu należy pobrać bilet, który należy zachować. Po zakończeniu postoju należy udać się do kas automatycznych lub Biura Parkingu, gdzie można dokonać stosownej opłaty za pozostawienie pojazdu.

Nowa ścieżka rowerowa na al. 29 Listopada. Skończyło się rzezią drzew

Debata o Polsce 25.02.2024_1 część