Karol Friz Wiśniewski

i

Autor: Screenshot YouTube @frizoluszek

WIADOMOŚCI

"Ciemna strona Friza". Influencerka ujawniła powiązania założyciela Ekipy z modelkami z OnlyFans [WIDEO]

2024-04-14 16:00

Friz i Wersow to zdecydowanie jedna z najlepiej rozpoznawalnych par polskiego Internetu. Fani pokochali ich za szczerość i autentyczność, a odkąd w ich życiu pojawiła się córeczka Maja, internauci zaczęli stawiać ich na piedestale jako rodzinę idealną. To jedna może wkrótce ulec zmianie, za sprawą filmu, który "Ciemna strona Friza", który influencerka Katarzyna Szalska opublikowała na YouTubie. W nim ujawnia jego powiązania z modelkami z platformy OnlyFans.

Friz i Wersow najpopularniejszą parą w polskim Internecie

O tym nie trzeba przekonywać nikogo. Friz i Wersow, krakowska para influencerów, szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu i z dumą wkroczyła na salony. Ich kariera zaczeła się od wypromowanej przez Friza Ekipy, co sprawiło, że 28-latek jest jednym z najlepszych polskich twórców w serwisie Youtube. Z kolei Wersow promuje obecnie swój debiutancki album "Wersow Store" i wkrótce rusza w trasę koncertową. Prywatnie para jest zaręczona, mieszka w pięknej willi pod Krakowem, gdzie wspólnie wychowują niespełna roczną córeczkę Maję.

"Ciemna strona Friza". Influencerka ujawniła niewygodną prawdę założycielu Ekipy

Mogłoby się wydawać, że Friz i Wersow wiodą życie jak z obrazka. Mają pokaźne grono oddanych fanów, doceniających ich za naturalność i brak konfliktów. Ostatnio jednak w sieci pojawiło sie nagranie, które może zburzyć ten idealny wizerunek. Katarzyna Szalska, influencerka z branży beuaty, znana w mediach społecznościowych jako Forsurprise, opublikowała na YouTubie film zatytułowany "Ciemna strona Friza", w który pokazuje, kogo 28-latek obserwuje na Instagramie. W nagraniu pokazano, że na liście znajduje się wiele modelek-influencerek. Część z nich posiada także konta na platformie OnlyFans, platformie, gdzie można publikować treści o charakterze erotycznym.

QUIZ. To był kultowy serial TVN. Jak dobrze pamiętasz Magdę M.?

Pytanie 1 z 12
Skąd pochodzi główna bohaterka serialu, Magda M.?
Kadr z serialu Magda M.

Influencerka w nagraniu przyznała, że Friz obserwował kiedyś także ją, jeszcze zanim zyskała większą rozpoznawalność. Wówczas publikowała wakacyjny kontent, a na wielu zdjęciach miała na sobie tylko skąpy strój kąpielowy. Dodała, że kiedy na jej profilu zaczęły pojawiać się inne treści, przestał wyświetlać jej relacje. Zdaniem Szalskiej, w każdym związku obowiązują inne zasady, jednak influencerka uważa, że Friz nie zawsze zachowuje się w porządku w stosunku do swojej partnerki. Przywołała sytuację, w której Wersow przedłużyła włosy, tuż po tym jak je ścięła, ponieważ krótkie miały nie podobać się Frizowi.

Tak mieszkają Friz i Wersow w swoim podkrakowskim domu. Jest naprawdę luksusowo:

KAROL FRIZ WIŚNIEWSKI SZCZERZE O ZWIĄZKU Z WERSOW I O SWOJEJ SOLOWEJ PŁYCIE!