Kandydaci Kraków

i

Autor: Rafał Komarewicz - Poseł na Sejm RP, Facebook / Łukasz Kmita - Kandydat na Prezydenta Krakowa, Facebook / Stanisław Mazur, Facebook / Aleksander Miszalski, Facebook / Andrzej Kulig, Facebook

Wiadomości

Wybory na prezydenta Krakowa. Zapytaliśmy kandydatów o najlepszy pomysł rywala. Na co wskazywali?

2024-04-05 8:08

Kampania wyborcza w Krakowie trwa w najlepsze, wchodząc na ostatnią prostą. Polityka lokalna to nie tylko świetna znajomość problemów mieszkańców, ale również umiejętność współpracy. Postanowiliśmy zapytać kandydatów na urząd prezydenta Krakowa, który punkt programu wybranego kontrkandydata jest wart zrealizowania. Zobaczcie odpowiedzi!

Kraków. Wybory samorządowe 2024. Kandydaci oceniają swoje pomysły

Kampania wyborcza przed wyborami samorządowymi w Krakowie trwa w najlepsze. Debaty, spotkania, konwencje czy dyskusje to tylko niektóre z codziennych obowiązków kandydatów na urząd prezydenta Krakowa. Polityka lokalna to nie tylko świetna znajomość problemów miejskich, ale również umiejętność współpracy na niemal każdym szczeblu. Poprosiliśmy kandydatów na urząd prezydenta Krakowa o wskazanie, który punkt programu dowolnie wybranego kontrkandydata jest wart zrealizowania. Do udziału w materiale zaprosiliśmy wszystkich kandydatów. Na nasze pytanie odpowiedzieli (kolejność zgodna z nadesłaniem odpowiedzi):

  • Rafał Komarewicz (Trzecia Droga),
  • Łukasz Kmita (Prawo i Sprawiedliwość),
  • Stanisław Mazur (Stowarzyszenie Lepszy Kraków)
  • Aleksander Miszalski (Platforma Obywatelska),
  • Andrzej Kulig (aktualny wiceprezydent Krakowa, Ku Przyszłości),
  • Łukasz Gibała (Kraków dla Mieszkańców).

Odpowiedzi nie nadesłali: Konrad Berkowicz (Konfederacja) i Adam Hareńczyk (bezpartyjny). W przygotowanej galerii możecie sprawdzić, które pomysły kontrkandydatów cieszyły się uznaniem kandydatów na urząd prezydenta Krakowa (odpowiedzi podajemy w kolejności, w jakiej zostały nadesłane).

DEBATA SAMORZĄDOWA KRAKÓW 2024