Jak połączyć podróże z pracą i nauką? Tego dowiecie się na Targach Studenckiej Mobilności!

2022-12-07 22:19
Targi Studenckiej Mobilności UJ
Autor: Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego

Przed nami Targi Studenckiej Mobilności. Rozpoczną się one w najbliższy piątek 9 grudnia w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W ramach wydarzenia odbędą się spotkania z podróżnikami, członkami kół naukowych oraz z przedstawicielami programów wymian międzynarodowych.

Targi Studenckiej Mobilności organizowane są przez Zespół Mobilności Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Co roku przyciągają mnóstwo młodych i ciekawych świata osób. Podczas wydarzenia w dniach 9-10 grudnia odbędą się liczne prelekcje, warsztaty oraz spotkania z influencerami, podróżnikami i autorami książek. 

- O godzinie 18:00 w piątek odbędzie się spotkanie autorskie z Martyną Wojciechowską. W sobotę od godziny 10:00 będziemy mogli uczestniczyć w prelekcjach, w przedstawieniach różnych programów wymian, w spotkaniach z wystawcami, którzy promują te programy - mówi Michał Oronowicz, Wiceprzewodniczący Zespołu Mobilności Uniwersytetu Jagiellońskiego. 

Targi skierowane są nie tylko do studentów. Mogą wziąć w nich udział zarówno absolwenci krakowskich uniwersytetów, jak i osoby, które dopiero rozpoczną studia.

- Studencka mobilność jest bardzo ważnym tematem. Podróże poszerzają horyzonty, są okazją do nauki języków, poznania innych kultur, wielu nowych ludzi, zawarcia prawdziwych przyjaźni i poszerzenia swojej wiedzy - podkreśla Małgorzata Gontarek, Członek Zespołu Mobilności Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wstęp na targi jest wolny. Wydarzeniu patronuje Radio Eska

MotoMikołaje 2022

QUIZ. Młodzieżowe Słowo Roku 2022! Poniżej 12/20 nawet nie podchodź do nastolatków

Pytanie 1 z 20
BAZA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE