serenada

i

Autor: Materiały prasowe Black Friday 2022 w Galerii Serenada. Zebraliśmy listę sklepów z największymi rabatami

Fajne babki w Serenadzie! Wyjątkowa akcja już w ten weekend!

2022-04-07 15:05

Centrum Serenada zaprasza na wyjątkową akcję. Mamy coś dla Ciebie! Już w najbliższy weekend 9-10 kwietnia będzie można zgarnąć wyjątkowy, smakowity prezent! Co trzeba zrobić? Reguły akcji są bardzo proste!

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. To wyjątkowy czas, który spędzimy w gronie najbliższych - rodziny oraz przyjaciół. Jednak zanim zasiądziemy do wspólnego stołu, to do Świąt Wielkanocnych trzeba się dobrze przygotować. To nie tylko sprzątanie, pieczenie czy gotowanie, ale też zakupy. Na nie wybierz się koniecznie do Centrum Serenada w ten weekend? Mamy coś dla Ciebie! Przygotowaliśmy wyjątkową akcję! "Fajne babki w Serenardzie" - o co dokładnie chodzi?

W weekend 9 - 10 kwietnia wybierzcie się do Centrum Serenada. Zróbcie tam zakupy o łącznej wartości minimum 200 złotych - na maksymalnie dwóch paragonach w dowolnych punktach handlowych lub usługowych. Szczegóły znajdziecie w REGULAMINIE.

W zamian za zakupy czekają na Was upominki! To przepyszne, idealne na Święta babki wielkanocne! Wypieki przygotuje dla Was Cukiernia Adam Adamek.

Dodajmy, że liczba produktów jest ograniczona! Warto więc się pospieszyć! Odwiedźcie w najbliższy weekend Centrum Serenada. Zacznij święta już na tydzień przed i delektuj się tradycyjnymi smakołykami!

Odwiedź nas koniecznie w sobotę lub w niedzielę (9-10 kwietnia). Centrum Serenada znajduje się przy ul. Bora Komorowskiego 41 w Krakowie. Akcja "Fajne babki w Serenadzie" potrwa od godziny 10.00 w sobotą do godziny 20.00 w niedzielę. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na Facebooku.

srenada

i

Autor: Materiały prasowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE