ESKA Summer City: sprawdziliśmy swoje sportowe umiejętności! Jak nam poszło? [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-08-02 14:33

Akcja ESKA Summer City nie zwalnia! W zeszłym tygodniu odwiedziliśmy aż trzy miejscówki! W czwartek ponownie zawitaliśmy do Term Bania, w piątek wybraliśmy się na Termy Bukovina, natomiast w sobotę, pojawiliśmy się w Michałowicach. Podczas wyjazdów sprawdziliśmy, jak szybko biegamy oraz jak nam idzie gra w piłkę. Sprawdźcie, jak nam poszło!

Za nami połowa wakacji. Nie oznacza to jednak, że akcja Summer City zwalnia. Wręcz przeciwnie! Nasze ekipy wciąż można znaleźć w całej Polsce. Chcemy wraz z Wami czerpać jak najwięcej z tego lata. Jesteśmy wraz z Wami w najlepszych w Polsce miejscówkach, gdzie chętnie imprezujemy. Ekipa Summer City każdego tygodnia przemierza także Kraków i Małopolskę. Gdzie nas można było spotkać ostatnio?

W czwartek, 28 lipca ponownie odwiedziliśmy Termy Bania. To już stała miejscówka na naszej liście podczas tegorocznych wakacyjnych wyjazdów. Nasza ekipa zaprosiła wszystkich do odtańczenia "Makareny", nie zabrakło też oczywiście naszych eskowych gadżetów! Oj wiemy, jak rozkręcić imprezę!

W piątek natomiast nie przestraszyliśmy się groźnych chmur, które nadciągnęły nad Termy Bukovina. Wzięliśmy udział w grze w eskową piłkę siatkową, a następnie przygotowaliśmy małą rywalizację dla naszych słuchaczy. Jak panowie poradzili sobie w roli saunamistrzów? Sprawdźcie na wideo!

ESKA SUMMER CITY - Termy Bania Bukovina Michalowice

W sobotę przyszedł czas na kolejne zmagania sportowe! Tym razem kibicowaliśmy podczas zawodów Młyn Trail w Michałowicach. Chętni wzięli udział w biegach na 5, 11 oraz 21 km. Sami też spróbowaliśmy naszych sił! Potem przyszedł czas na odpoczynek, uzupełnienie płynów, kalorii, a także... puszczanie baniek!

To były dni pełne atrakcji! Zobaczcie koniecznie nasze zdjęcia z tych dni!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE