Friz

i

Autor: Screen z YT: ZA ILE TO ZROBISZ? / Karol Friz Wiśniewski

Wiadomości

Ekipa Friza wypuszcza nowy produkt. Lody Genzie podbiją rynek?

2024-03-01 7:32

Już wkrótce na rynku ma pojawić się nowy produkt Ekipy. Chodzi o Lody Genzie, o których dowiedzieliśmy się z jednego ze spotów reklamującego produkty od influencerów. Co wiadomo o nowym projekcie Ekipy? Szczegóły znajdziecie w naszym artykule.

Ekipa Friza wprowadzi na rynek nowy produkt

Karol "Friz" Wiśniewski jest popularnym youtuberem, którego kanał subskrybuje ponad 5 milionów osób. W 2020 roku mężczyzna założył grupę o nazwie Ekipa Friza, która w swojej ofercie ma różnego rodzaju produkty, takie jak chociażby odzież, ale i słodycze czy napoje. Wiele wskazuje na to, że niebawem w sklepach pojawi się nowy produkt Ekipy.

W 2021 roku do sklepów trafiły Lody Ekipy, które cieszyły się ogromną popularnością. Teraz wiele wskazuje na to, że na rynku pojawią się Lody Genzie. Czym jest Genzie? To grupa influencerów, którzy zostali wybrani przez Friza podczas programu "Twoje 5 Minut". Grupa odniosła duży sukces, podobny do Ekipy Friza, a wkrótce po jej stworzeniu powstało Genzie Store, w którym fani mogą kupować ubrania czy też inne akcesoria z logiem grupy. To jednak nie koniec. W najbliższym czasie na rynku mają pojawić się Lody Genzie.

Co wiemy o Lodach Genzie, które wkrótce trafią na rynek?

Informacja o tym produkcie jeszcze nie została ogłoszona oficjalnie. Można jednak się spodziewać, że lody wkrótce trafią do sprzedaży, bowiem Koral złożył już wniosek o rejestrację znaku towarowego "Lody GenZie" oraz "Lody GenZie by Ekipa" w Urzędzie Patentowym. Przysmak ma być dostępny w sieci sklepów Żabka. Wiele wskazuje na to, że początkowo do sprzedaży trafią lody o smaku szerbetowym, arbuz-limonka oraz sorbet mango. W sieci pojawiły się też przecieki oficjalnego spotu nowego produktu. 

Wersow i Friz wybrali krakowski Szpital Ujastek na miejsce narodzin swojej córeczki Mai

Szarpał, uderzył i okradł kobietę, a kamery wszystko nagrały. Krakowska policja pilnie szuka tego mężczyzny