Depeche Mode - koncert w Bordeaux, 2018

i

Autor: Tilly Antoine/Wikimedia Commons Depeche Mode - koncert w Bordeaux, 2018

Depeche Mode zagra w Krakowie. Bilety już w sprzedaży. Wysokie ceny nie odstraszają fanów zespołu

2022-10-19 12:16

Depeche Mode w Krakowie. Koncert zespołu w ramach światowej trasy "Memento Mori" odbędzie się 4 sierpnia 2023 roku w Tauron Arenie. To jeden z najbardziej popularnych zespołów rockowych, który w 2020 roku trafił do Rock and Roll Hall of Fame. Artyści sprzedali już łącznie ponad 100 milionów płyt na całym świecie. Mimo wysokich cen biletów, fani powinni spieszyć się z zakupem, bo wejściówki sprzedają się jak przysłowiowe "świeże bułeczki".

Depeche Mode Kraków. Ile kosztują bilety?

Depeche Mode w 2023 roku wyruszy w światową trasę "Memento Mori". Zespół zagra w wielu krajach na świecie i odwiedzi także Polskę, a wystąpi 4 sierpnia 2023 roku o 18:00 w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety na koncert rozchodzą się w bardzo szybkim tempie. Można je jeszcze kupić na portalu www.ticketmaster.pl. Ceny wahają się w przedziałach od 345 do nawet 1782 złotych.

Depeche Mode – co wiemy o zespole?

Zespół Depeche Mode powstał w 1980 roku w Basildon, w Wielkiej Brytanii. Początkowo nazywał się Composition of Sound i założyli go koledzy ze szkoły – Vince Clarke, Martin Gore i Andrew Fletcher. Dopiero kiedy do grupy dołączył David Gahan, zmieniono nazwę na Depeche Mode. Zdobyli i byli nominowani do wielu nagród muzycznych, a formacja zagrała już dla ponad 3 milionów fanów podczas 130 koncertów w całej Europie i Ameryce Północnej. Ich ostatni album studyjny, „Spirit” z 2017 roku sprzedał się w Polsce w ponad 60 tysiącach egzemplarzy. „Memento Mori” będzie kolejnym, piętnastym albumem studyjnym grupy, który ma dla twórców ogromne znaczenie, zwłaszcza po śmierci Andy’ego Fletchera, jednego z założycieli Depeche Mode, który odszedł w maju tego roku. Album swoją premierę będzie miał wiosną 2023 roku.

Historia miłości Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Czy dobrze pamiętasz słodycze z lat 80. i 90.?

Pytanie 1 z 10
Pierwsze chrupki kukurydziane o smaku czekoladowym nazywały się: