Darmowy karp przyciągnął tłumy! Pod Nowohuckim Centrum Kultury ustawiła się długa kolejka [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-12-07 11:51

W poniedziałek, 6 grudnia odbyła się pierwsza akcja z cyklu: "Przedświąteczny karp dla mieszkańców Krakowa". Ryba, pieczywo i kapusta z grochem rozdawane były pod Nowohuckim Centrum Kultury. Zgromadziło się tam mnóstwo osób! Zobaczcie zdjęcia i wideo!

Akcja "Przedświąteczny karp dla mieszkańców Krakowa" to pomysł Bartłomieja Szczoczarza – właściciela gospodarstwa rybackiego Dolina Będkowskal. Wraz z nim władze miasta rozdadzą w sumie 10 tysięcy porcji ryby. Do tego pieczywo oraz kapustę z grochem. Pierwsza odsłona akcji odbyła się w miniony poniedziałek pod Nowohuckim Centrum Kultury. Podobnie jak w zeszłym roku zjawiły się tam tłumy. Kolejka chętnych była bardzo długa.

Kolejka po darmowego karpia w Krakowie

Ci, którzy nie dali rady się pojawić pod Nowohuckim Centrum Kultury będą mieli jeszcze okazję załapać się na darmowy poczęstunek. Kolejny odbędzie się już w środę, 8 grudnia przy pętli tramwajowej Bronowice Małe. Kolejne w:

  • piątek, 10 grudnia – w okolicach pętli tramwajowej Kurdwanów
  • poniedziałek, 13 grudnia – na placu Wolnica
  • środa, 15 grudnia – przy pętli tramwajowej Krowodrza Górka
  • piątek, 17 grudnia – na Małym Rynku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE