Cyber Monday

i

Autor: Pixaby Cyber Monday 2022. Kiedy wypada? Co to jest Cyber Monday?

Cyber Monday 2022. Kiedy wypada? Co to jest Cyber Monday?

2022-11-28 7:54

Cyber Monday 2022 - kiedy wypada? O co w nim chodzi? Czym jest Cyber Monday? Czy też możemy wtedy liczyć na promocje? Wiele osób wyczekuje Black Friday 2022. Okazuje się jednak, że podczas Cyber Monday również można trafić na duże okazje! Czytajcie więcej w naszym materiale.

Co to jest Cyber Monday?

Czym jest Cyber Monday? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Cyber Monday to "święto", które podobnie jak Black Friday wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Od 2016 roku można spotkać się z nim także w Polsce. W Cyber Monday promocje możemy znaleźć nie tylko w Internecie, ale także w sklepach stacjonarnych. I choć ten dzień nie jest tak popularny jak Black Friday, to również w naszym kraju odbija się on coraz większym echem.

Cyber Monday 2022 - kiedy wypada?

Kiedy wypada Cyber Monday 2022? Z nazwy możemy wywnioskować, że będzie to poniedziałek. Jednak który? Jako że to zakupowe święto pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, to właśnie ten kraj wskazał konkretną datę. Cyber Monday przypada zawsze na pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia. To jeden z najważniejszych dni w USA. Jednocześnie Cyber Monday wypada zaraz po Black Friday. Te dni bowiem się ze sobą łączą. Kiedy wypada Cyber Monday w 2022 roku? Będzie to w poniedziałek, 28 listopada.

Jakie promocje na Cyber Monday 2022?

Czy podczas Cyber Monday 2022 można trafić na promocje? Co kupimy po okazyjnych cenach? Okazuje się, podczas Cyber Monday można znaleźć produkty po okazyjnych cenach, podobnie jak podczas Black Friday. Mowa tu m.in. o elektronice, odzieży, obuwiach, czy sprzęcie RTV i AGD.

Kraków: remont ulicy Dekerta pod estakadą kolejową