Bedoes odwołał występ na Kraków Live Festival. Co się stało? Kto wystąpi zamiast niego?

2022-08-19 15:35
Bedoes podczas koncertu Męskiego Grania w Krakowie
Autor: Andrzej Banas/Polska Press/East News Bedoes podczas koncertu Męskiego Grania w Krakowie

Odliczamy godziny do startu Kraków Live Festival 2022. Kilkudziesięciu artystów z kraju i z zagranicy wystąpi 19 i 20 sierpnia 2022 w malowniczej scenerii Muzeum Lotnictwa Polskiego przy al. Jana Pawła II 39. Bedoes to jedna z muzycznych gwiazd, która miała zagrać na festiwalu, jednak raper odwołał swój koncert. Dlaczego? Co się stało? Czy na festiwalu pojawi się jakaś nowa gwiazda? Sprawdźcie.

Kraków Live Festival 2022 - Bedoes jednak nie wystąpi na festiwalowej scenie

Line-up Kraków Live Festival uległ zmianie. Raper z Bydgoszczy, Bedoes nie pojawi się jednak na festiwalu. Muzyk miał zagrać w piątek, 19 sierpnia o 00:30 – to miał być ostatni występ pierwszego dnia festiwalu. Organizatorzy opublikowali komunikat dotyczący odwołanego koncertu.

Z przyczyn niezależnych od Artysty i Organizatora koncert Bedoesa na Kraków Live Festival nie dojdzie do skutku. Pomimo starań Artysty, Organizatora i Managementu, z powodu skomplikowanej logistyki Main Stage i zagranicznych wykonawców oraz zmieniających się uwarunkowań produkcyjnych, koncert Bedoesa jest niemożliwy do zrealizowania bez istotnej straty w jego warstwie artystycznej. Wszystkich zawiedzionych zaistniałą sytuacją fanów i słuchaczy przepraszamy - czytamy na oficjalnej stronie Kraków Live Festival.

Kraków Live Festival 2022 – aktualny harmonogram koncertów 19 sierpnia

  • Young Leosia (godz. 17:00)
  • Mimi Webb (godz. 18:00)
  • Taco Hemingway (godz. 19:00)
  • Julia Wieniawa (godz. 20:15)
  • Lewis Capaldi (godz. 21:00)
  • Kacperczyk (godz. 22:00)
  • Future (godz. 23:00)
  • OKI (godz. 00:30)

Kraków Live Festival 2022 - duet Kacperczyk dołącza do festiwalowych gwiazd 

Kacperczyk wjeżdża na KLF 2022 - informują organizatorzy. Duet wystąpi Kraków Stage 19 sierpnia o godz. 22.00. Zespół tworzą bracia, Maciek i Paweł. To pierwsi wykonawcy alternatywni w szeregach SBM Label, wytwórni kojarzonej dotychczas wyłącznie z rapem. Ich styl jest mocno eklektyczny, łączą bowiem indie rock, alternatywny pop i hip-hop. Na swoim koncie mają dwie płyty - "Sztuki piękne" oraz "Kryzys Wieku Wczesnego".

Tańczące z Promocjami 18.08.22

Znasz te marki aut?

Pytanie 1 z 10
Rimac to marka supersamochodów...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE