W Kołobrzegu rusza program „Mieszkanie za remont”. To już jego druga edycja

2020-12-31 10:50
Kolejne lokale do remontu w Kołobrzegu
Autor: Materiały prasowe Kolejne lokale do remontu w Kołobrzegu

Cztery mieszkania czekają na nowych lokatorów. Warunkiem jest ich wyremontowanie

Do połowy lutego można składać wnioski o przydział jednego z czterech mieszkań, które miasto chce wynająć w zamian za generalny remont. Powierzchnia mieszkań to 50 m2, można je obejrzeć przez cały styczeń. Warto jednak wcześniej umówić się dzwoniąc pod nr telefonu 94 35 444 81.

O mieszkania do kapitalnego remontu mogą strać się osoby, które znajdują się na liście oczekujących na mieszkania komunalne, oraz takie, które mieszkają już w lokalu komunalnym, ale chciałyby go zamienić. Warunkiem jest, że dotychczas zamieszkiwany lokal musi być w stanie nadającym się do zamieszkania.

W ofercie miasta znalazły się cztery lokale znajdujące się przy Unii Lubelskiej, Jedności Narodowej, Mazowieckiej i Kościuszki. Mieszkania wymagają kapitalnego remontu, koszt szacowany jest od 60-110 tyś zł. Obok prostych prac jak malowanie, położenie płytek czy wymian drzwi, są również bardziej wymagające, jak: zmiana sposobu ogrzewania z piecowego na gazowe, zerwanie wykładziny PCV czy rozebranie kuchni kaflowej. Więcej szczegółów na stronie urzędu miejskiego.

Sylwester w czasie pandemi [Sonda]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE