Atak na kontrolerów w Koszalinie. Dwie osoby trafiły do szpitala

2021-02-25 10:50
Atak na kontorlerów. Dwie osoby trafiły na SOR
Autor: Materiały Prasowe Atak na kontorlerów. Dwie osoby trafiły na SOR

Wczoraj w autobusie miejskiej komunikacji doszło do pobicia kontrolerki. Mężczyzna, który nie miał biletu zachowywał się agresywnie

Wczoraj po godzinie 9, koszalińska policja otrzymała zgłoszenie, że w miejskim autobusie linii 11 doszło do szarpaniny. - Według zeznań poszkodowanych i świadków mężczyzna, który nie miał ważnego biletu uderzył kontrolerkę w twarz - mówi rzecznik prasowy komendy Miejskiej Policji Monika Kosiec. - W obronie kobiety stanął drugi kontroler. Doszło do bójki.

Kierowca autobusu nie chciał wypuścić agresywnego pasażera. Mężczyzna staranował drzwi i opuścił pojazd. Kontrolerzy trafili do koszalińskiego szpitala.

Policja zabezpieczyła nagranie z monitoringu i poszukuje mężczyzny. - Wiemy kim jest agresywny pasażer – mówi Monika Kosiec. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że to osoba bezdomna, stąd problem z jego zatrzymaniem. Na dzisiaj zaplanowano przesłuchanie pokrzywdzonych oraz wycenę strat materialnych Miejskiego Zakładu Komunikacji. Te informacje pozwolą postawić mężczyźnie zarzuty.

Podejrzani o kanibalizm stanęli przed sądem w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE