Wypadek śmiertelny w Bielinach koło Kielc. Policja apeluje do świadków

i

Autor: Państwowa Straż Pożarna Kielce Do tragicznego wypadku doszło na ulicy Kieleckiej w Bielinach. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Ważne!

Wypadek śmiertelny w Bielinach koło Kielc. Zginęły trzy osoby! Policja apeluje do świadków

2023-07-26 12:05

Policja w Kielcach prowadzi dochodzenie w sprawie okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło we wtorek 25 lipca w Bielinach.

Przypomnijmy, w wypadku zginęło trzech mężczyzn w wieku 41, 44 i 45 lat. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, wjechać miał w nich 19-letni kierowca forda fiesty. Więcej o tym zdarzeniu pisaliśmy tutaj: Tragedia w Bielinach. Auto osobowe śmiertelnie potrąciło trzech mężczyzn stojących na chodniku

- Wydział Przestępstw i Wykroczeń w Ruchu Drogowym KMP w Kielcach prowadzi śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kielce - Wschód w sprawie wypadku drogowego zaistniałego 25 lipca 2023 roku około godziny 23:00 w Bielinach na ulicy Kieleckiej, w wyniku którego śmierć poniosło trzech pieszych. Osoby, które były świadkami opisywanego zdarzenia proszone są o zgłoszenie się do Wydziału Przestępstw i Wykroczeń w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Kielcach przy ul. Kołłątaja 4 osobiście lub kontakt telefoniczny w godzinach 08:00 - 15:00 pod numerami telefonów 47 802 37 33 lub 47 802 3720 albo 112, który jest czynny całą dobę - informuje Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej.

Świętokrzyskie. Pożar w domu przy ulicy 1 Maja w Skarżysku-Kamiennej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE