The Voice Kids. Artystki z Kielc wystąpią w popularnym programie! Kim są?

i

Autor: Przemysław Sękowski/Tercet MADAM Tercet MADAM, od lewej: Maja Zagrodzka, Hanna Maciejczyk i Marysia Chwastek. Dziewczyny wystąpią w The Voice Kids.

The Voice Kids. Artystki z Kielc wystąpią w popularnym programie! Kim są? Zobacz wideo i zdjęcia

2023-03-17 17:16

Trzy podopieczne Młodzieżowego Domu Kultury w Kielcach wystąpią w najbliższą sobotę 18 marca w popularnym telewizyjnym programie The Voice Kids!

Kielczanki Marysia Chwastek, Maja Zagrodzka oraz pochodząca z Włoszczowy Hanna Maciejczyk tworzą tercet MADAM. Mają po 14-15 lat i postanowiły ruszyć na podbój programu The Voice Kids. Na co dzień reprezentują Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach, są podopiecznymi Samueli Modzelewskiej oraz Przemysława Sękowskiego.

The Voice Kids. Powalczy tercet z Kielc

Będzie to pierwszy taki przypadek w dziejach The Voice Kids, kiedy o uznanie jurorów powalczy tercet artystek. Emisja programu już w sobotę 18 marca na antenie TVP 2. Początek o godzinie 20.

Kim są nasze artystki, jak rozpoczęła się ich muzyczna kariera? 

- Po kilku latach nauki w Młodzieżowym Domu Kultury w Kielcach, w Studiu Piosenki SAMI, prowadzonym przez panią Samuelę Modzelewską, zrodził się pomysł, aby połączyć nasze głosy i stworzyć zespół wokalny. Pomysłodawcą tercetu jest pan Przemysław Sękowski. W zespole śpiewamy „na głosy”. Każda z nas śpiewa inne dźwięki, które ze sobą współbrzmią, układają się w całość. Śpiewamy w harmonii. Dzięki temu wykonywane przez nas utwory brzmią zupełnie inaczej, niż śpiewane przez jednego wykonawcę lub nawet kilku, ale śpiewających razem te same dźwięki - opowiadają dziewczyny na stronie internetowej tercetu MADAM.

Na swoim koncie dziewczyny mają już wiele sukcesów, natomiast w repertuarze już kilkanaście utworów, zarówno polskich, jak i zagranicznych wykonawców. To między innymi: „Zawsze gdzieś czeka ktoś”, „Gdy mi Ciebie zabraknie”, „Opowiadaj mi tak”, „Firma Ja i Ty”, „You to me are everything”, „Save it for a rainy day”, „Dancing Queen” i inne.

Czy ich występ spodoba się jurorom dziecięcej "Bitwy na głosy"? Przekonamy się w sobotę. Tercet z Kielc pomyślnie przeszedł eliminacje i teraz weźmie udział w kolejnym etapie - Przesłuchaniach w ciemno.

The Voice Kids. Przesłuchania w ciemno

The Voice Kids to popularny program, w którym dzieci prezentują swoje umiejętności wokalne oraz artystyczne. Ich występy oceniają znani polscy muzycy, który pełnią role trenerów. To Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Prowadzącymi są: Ida Nowakowska-Herndon i Tomasz Kammel.

Program składa się z kilku etapów. Trenerzy skompletują 18-osobowe drużyny, które skompletują po Przesłuchaniach w ciemno i one wezmą udział w Bitwach. Spośród nich sześć osób z każdego teamu trafi do etapu Sing Off. Ostatecznie w wielkim finale programu na scenie zaśpiewa troje uczestników z drużyny każdego trenera. Najlepiej śpiewające dziecko szóstej edycji „The Voice Kids” wybiorą widzowie w głosowaniu SMS.

Na najlepszych z najlepszych, którzy staną w finale na podium, czekać będzie nagroda pieniężna. Dotychczas 50 tysięcy złotych otrzymywał wyłącznie zwycięzca. W szóstej odsłonie dzieci, które zajmą drugie oraz trzecie miejsce dostaną odpowiednio 30 i 20 tysięcy złotych na rozwój talentu!

Zobaczcie kolejny utwór w wykonaniu MADAM!

Tercet MADAM z Kielc rusza na podbój The Voice Kids - zobacz galerię zdjęć:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE