Świętokrzyska Gala Wolontariatu już w poniedziałek

2022-12-01 11:52
Laur Wolontariatu
Autor: Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach

XVII Świętokrzyska Gala Wolontariatu już 5 grudnia. To nie przypadkowa data, bo w ten dzień obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariuszy. Podczas Gali uhonorowani i nagrodzeni zostają najaktywniejsi wolontariusze. Wpłynęło ponad 30 zgłoszeń.

- Nagrodzimy tych najbardziej zaangażowanych społecznie wolontariuszy. Jest to dla nich taki wyraz wdzięczności, taka nagroda za to, że pomagają osobom potrzebujących i angażują się w ten wolontariat - mówi Monika Wilk, koordynator ​Diecezjalnego Centrum Wolontariatu. - Wręczymy trzy Laury Wolontariatu, do tego będzie też animator wolontariatu, nadzieja wolontariatu oraz miejsce przyjazne wolontariuszom - dodaje.

To wydarzenie, podczas którego wolontariusze i organizatorzy świętują sukcesy, doceniają tych, którzy pomagają i pokazują, jak bardzo potrzebne są osoby niosące pomoc.

Świętokrzyska Gala Wolontariatu to wydarzenie organizowane od 15 lat przez Regionalne Centrum Wolontariatu, Diecezjalne Centrum Wolontariatu oraz Wolontariat Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

Świętokrzyska Gala Wolontariatu odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godzinie 18 w Państwowym Zespole Szkół Muzycznych w Kielcach.

Auto kobiety stoi w poprzek drogi. Nic nie można zrobić?
Sonda
Czy planujesz zakupy spożywcze z wyprzedzeniem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE